RUNDA WIOSENNA

Dużymi krokami zbliża się runda wiosenna 2018. MKS Mieszko I zagra rundę rewanżową , natomiast MKS Mieszko II zagra w III lidze mistrzowskiej o awans do II ligi. Zawodników drużyny  MKS Mieszko I czekają  trudne mecze wyjazdowe z Wartą Poznań, Lechem Poznań oraz Polonią Środa Wlkp. Zawodników MKS Mieszko II czeka walka z drużynami Tarnovia Tarnowo Podgórne, Spójnia Strykowo, OTPS Winogrady Poznań, UKS Chrobry Poznań, Las Puszczykowo.

Rundę wiosenną rozpocznie grupa I 29.03.2018 roku meczem na własnym terenie z Nielbą Wągrowiec. Grupa II tydzień później meczem wyjazdowym w Tarnowie Podgórnym z tamtejszą Tarnovią. Szczegółowy plan w zakładkach Terminarz MKS Mieszko I oraz Terminarz MKS Mieszko II.