Hubert

Utworzono:

29.05.2017

SPRAWOZDANIE

Mecz od początku był bardzo szybki w pierwszych minutach APD przeważała i miała kilka dogodnych sytuacji, żeby otworzyć wynik spotkania jednak tego nie udało przełożyć się na bramki. W kolejnych minutach przytrafiło się głupie zamieszanie z odbiciem piłki od jednego z naszych obrońców i nasz bramkarz złapał piłkę i sędzia jakimś cudem odgwizdał rzut pośredni z naszego pola karnego i uznał, że to było celowe podanie do bramkarza i Warta wykorzystała tak dogodną sytuację. Poźniej wkradła się nerwowość i APD mocno się otworzyło i znowu nie wykorzystywała swoich sytuacji co zemściło się kolejna kontrą i stratą bramki na 0:2. W drugiej połowie obraz niestety się nie zmienił pełno dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i zabójcze kontry gości spowodowały, iż nasz zespół przegrywał już 0:4 i na koniec meczu ładną składna akcje wykończył Alex Lipiak. Niestety przegrywamy bardzo ważny mecz i znajdujemy się na pozycji spadkowej, ale zostały nam jeszcze 2 bardzo ważne mecze gdzie będziemy bardzo mocno walczyć.